Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2024 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2024 Genelgeleri  
Mesaj icon Konu: 062 Sayılı Genelge (Bilgilendirme Toplantısı) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3782

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 062 Sayılı Genelge (Bilgilendirme Toplantısı)
    Gönderim Zamanı: Dün Saat 17:03
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2024/805                                                                                    06.06.2024
KONU : Bilgilendirme Toplantısı

ODALARA (2024/62) SAYILI GENELGE

Oda Başkanlarımıza Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Aydın İl Koordinatörlüğü İş Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme Destekleri kapsamında sunulan destek ve faaliyetlerin tanıtılması, bilgilendirilmesi ve hazırlanması konularında İl Koordinatörlüğünden yönetici ve uzmanların katılım ve sunum yapacağı;

Birliğimiz bünyesinde kurulan Aydın Esnaf Odaları ve Bağlı Kuruluş Çalışanları Yardım Sandığımızın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapmak üzere;

Birliğimiz tarafımızdan kurulması planlanan ve üyelerimizce de halen yapılan ve yapılmaya devam eden e-ticaret faaliyetleri hakkında bilgilendirilmesi;

Birliğimiz ile Aydın İlk Yardım Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. arasında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında üyelerimizin yapması ve hazırlanması gereken iş ve işlemler hakkında bilgilendirme yapmak üzere Aydın İl Yardım Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminden uzmanların katılacağı Bilgilendirme Toplantısı 12 Haziran 2024 Çarşamba Günü Saat:11:00’de Birlik Hizmet Binamızda yapılacaktır.

Yukarıda belirtilen konular hakkında genel bilgilendirme, açıklama ve soruların cevaplanması şeklinde gerçekleştirilecek olan Bilgilendirme Toplantısına ilgili kurum ve kuruluşlardan yönetici ve uzmanlar katılım sağlayacak olup genel bilgilendirme, açıklama ve soruların cevaplanması amaçlanmaktadır.

Bilgilendirme Toplantısı Oda Başkanlarımızın katılımıyla yapılacak olup katılamayacak olan Başkanlarımızın Başkan Vekilleri katılabilecektir.

Bilgilerinize rica olunur.

Banu TAŞCI                                                                       Muhammet Ali KÜNKCÜ                   
Genel Sekreter                                                                                         Başkan

DAĞITIM: TÜM ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma