Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2023 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2023 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 007 Sayılı Genelge (Çevre Şehircilik ve İklim....) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3770

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 007 Sayılı Genelge (Çevre Şehircilik ve İklim....)
    Gönderim Zamanı: 23.Ocak.2023 Saat 17:47
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2023/78                                                                                     23.01.2023
KONU : Çevre Şehircilik ve İklim değişikliği Bakanlığı
               26-27 Ocak 2023 Arsa Müzayedesi Bilgilendirme Talebi

ODALARA (2023/7) SAYILI GENELGESİ

İlgi: Toplu Konut İdaresi Başkanlığının 17.01.2023 tarih 0859 sayılı yazısı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının ilgide kayıtlı ekte sureti bulunan yazısında; Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ’nin bünyesindeki konut, iş yeri ve arsalarının satılabilmesi amacıyla açık artırma ile satış organizasyonu gerçekleştiren TOKİ iştiraki bir kurum olduğu;

En önemli görevlerinin, daha önce Kamu mülkiyetinde olan ve ilk kez satışa çıkan bu arsaların satışlarının ilgisi olabilecek tüm ilgililerce duyulmasının sağlanması, böylece eksik bilgilendirmeden oluşabilecek rekabet noksanlığının önlenerek, ihalede eşitliği temin ve tesis etmek olduğu.

26-27 Ocak 2023 tarihinde yapılacak olan 40 ilde 443 muhtelif arsa satışı müzayedesi kapsamında Aydın İli Didim İlçesinde 4 adet, İncirliova ilçesinde 1 adet, Kuşadası İlçesinde 1 adet arsa satışa sunulacağı;

Satış, şart ve zamanı Türkiye genelinde yayın yapan 2 adet gazetede ilan edilmiş ise de konum ve nitelikleri gereği Birliğimiz üyelerince satışın bilinmesinde fayda olduğunu düşünüldüğünden üyelerimize satışı sms, mail ve web sayfamız yoluyla bilgilendirilmesi” talep edilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve aşağıda belirtilen SMS ve mail metninin ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Banu TAŞCI                                                                       Muhammet Ali KÜNKCÜ
Genel Sekreter                                                                                        Başkan

SMS ve Mail Metni:
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Aydın Didim’de 4 adet, İncirliova’da 1 adet, Kuşadası’nda 1 adet arsayı satışa sunuyor. 26-27 Ocak 2023 saat 10:30’da teklif alımına sunulacaktır. Açık artırmaya salonlardan ya da internet üzerinden katılınabilecektir. Bilgi için:www.emlakmuzayede.com.tr/02126081500

Ek: TOKİ yazısı ve ekleri (4 sayfa)

DAĞITIM: İLGİLİ ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

GENELGE EKİNİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 27.Ocak.2023 Saat 10:16
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma