Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2022 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2022 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 048 Sayılı Genelge (Hurdacıların isim ve adres...) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3751

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 048 Sayılı Genelge (Hurdacıların isim ve adres...)
    Gönderim Zamanı: 05.Nisan.2022 Saat 14:56
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2022/449                                                                                           04.04.2022
KONU : Hurdacıların isim ve adres bilgileri tespiti.

ODALARA (2022/48) SAYILI GENELGE

İlgi: 21.Bölge Müdürlüğü (Denizli) İşletme ve Bakım Müdürlüğü’nün 25.03.2022
        tarih 1149661 sayılı yazısı.

T.C. Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü 21.Bölge (Denizli) İşletme ve Bakım Müdürlüğü’nün, Birliğimize göndermiş olduğu İlgide kayıtlı ekte sureti bulunan yazısında; “TEİAŞ Genel Müdürlüğü İşletme ve Bakım Dairesi Başkanlığı’nın ekte sureti bulunan yazısında, “elektrik iletim sistemini önemli bir bileşeni olan 170 ve 400 kV’luk Enerji İletim Hattı direklerinde son yıllarda köşebent ve bayrak parçalarının çalınma olaylarında artış olduğunu bildirerek bu durumun teşekkülü tem ekonomik zarar uğrattığını hem de elektrik arz güvenliğini tehlikeye soktuğunun” belirtildiği bildirilmektedir.

Söz konusu direk parçaları sıcak galvaniz kaplı çelikten imal edilmiş olup, geri dönüşümünün yapılabilmesi için genellikle parçaları çalan şahıs/şahıslar tarafından Hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren ve çalınan parçaların menşei ile ilgili bilgisi olmayan şahıs veya şirketlere satılmaktadır.

Yukarıda anlatılan hırsızlık olayları ile alakalı bilgilendirme amaçlı yazılı ve sözlü tebligat yapılabilmesi için İlimizde Odalarımıza kayıtlı Hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin isim ve adres bilgilerinin gönderilmesi” istenmektedir.

Odanıza kayıtlı Hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren üyelerinizin ad-soyad ve adres bilgilerinin bulunduğu listenin 12.04.2022 mesai bitimine kadar Birliğimize gönderilmesi rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                            Selahittin ÇETİNDOĞAN
       Genel Sekreter                                                                                 Başkan

EKİ : 3 sayfa yazı.

DAĞITIM : İlgili Odalara.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

GENELGE EKİNİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 11.Nisan.2022 Saat 15:59
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma