Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2022 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2022 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 047 Sayılı Genelge (Elektrik Bedelleri Hk.) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3751

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 047 Sayılı Genelge (Elektrik Bedelleri Hk.)
    Gönderim Zamanı: 31.Mart.2022 Saat 13:36
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2022/382                                                                              28.03.2022
KONU : Elektrik Bedelleri Hk.

ODALARA (2022/47) SAYILI GENELGE

İlgi: Konfederasyonumuzun 24.03.2022 tarih 38 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun ilgide kayıtlı genelgesinde; “Konfederasyonumuza teşkilatımızdan gelen başvuru ve taleplerden; esnaf ve sanatkarlarımızın işyerlerinde kullandığı elektrik bedellerinin yüksek olmasının, mesleki faaliyetin devamında büyük sıkıntılar doğurduğu anlaşılmaktadır.

Elektrik bedellerindeki artıştan daha az oranda etkilenmek için alternatif elektrik tedarikine yönelmekte fayda görülmektedir. Bu amaçla, il ve ilçelerimizde EPİAŞ (Enerji Piyasaları İşletme Anonim Şirketi) tarafından yetkilendirilen Aktif Elektrik Enerjisi Tedarik Şirketleri ile Serbest Tüketicilere yönelik Enerji, Alım Satım sözleşmeleri yapılması halinde, iş yerlerimizde kullanılan Elektrik Enerjisinden daha uygun fiyatlarla tedarik edilmesi mümkün olacağı” belirtilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                            Selahittin ÇETİNDOĞAN
     Genel Sekreter                                                                                    Başkan

DAĞITIM: TÜM ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 05.Nisan.2022 Saat 14:54
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme