Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2022 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2022 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 014 Sayılı genelge (Sigorta ve Risk Yönetimi Eğ..) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3759

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 014 Sayılı genelge (Sigorta ve Risk Yönetimi Eğ..)
    Gönderim Zamanı: 02.Şubat.2022 Saat 14:46
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2022/106                                                                                           26.01.2022
KONU : Sigorta ve Risk Yönetimi Eğitim Programı

ODALARA (2022/14) SAYILI GENELGE

İlgi: Konfederasyonumuzun 21.01.2022 tarih ve 13 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun ilgide kayıtlı genelgesinde; “Bilindiği üzere, Covıd-19 dönemi ve peş peşe yaşanan doğal afetler .ile birlikte esnafımızın her türlü sigortaya olan ilgisini ve bilincini artırmak, hasan anında yapılması gerekenler konusunda bilgilendirmek, olası risklerden evvel tedbirlerin alınmasına yönelik risk bilincini geliştirmek ve bunu sürdürülebilir bir eğitim programı ile esnafımızın ve teşkilatımızın kurumsal kimliği ile buluşturmak amacıyla, Konfederasyonumuzun ile DMW Eğitim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında 20.12.2021 tarihinde “Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimleri” protokolü imzalanmıştır.

Bu kapsamda; Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimleri; Türkiye Sigorta Birliği”ne bağlı Türkiye Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından verilecek olup, Şubat/2022 döneminde planlanan eğitimlerin tarihleri ve eğitimlerin içeriği ekte yer almaktadır.

Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimlerine katılmak isteyen katılımcıların; eğitim tarihinden önce https://www.ifhaber.com/esib-egitimi/ linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kaydını başarı ile tamamlayan katılımcıların e-posta adresine eğitime gireceği link gönderilecektir.

Eğitim sonunda, çevrimiçi eğitime tam gün katılım sağlayanlara Katılım Belgesi verilecektir. Kayıt olunmasına rağmen eğitime katılım göstermeyen ve eğitime devam etmeyen katılımcılara katılım belgesi verilmeyeceği” belirtilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve yapılacak olan “Esnafın Sigorta ve Risk Yönetimi Bilincini Geliştirme Eğitimlerinin” ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                            Selahittin ÇETİNDOĞAN
       Genel Sekreter                                                                                  Başkan

EK: Sigorta ve Risk Yönetimi Eğitim Programı

DAĞITIM: TÜM ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 03.Şubat.2022 Saat 15:15
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme