Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2021 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2021 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 181 Sayılı Genelge (6.Grup Finansal Okuryazarlık) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3746

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 181 Sayılı Genelge (6.Grup Finansal Okuryazarlık)
    Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2021 Saat 11:27
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2021/1086                                                                                          21.12.2021
KONU : 6.Grup Finansal Okuryazarlık Eğitim Programı Hk.

ODALARA (2021/181) SAYILI GENELGE

İlgi: Konfederasyonumuzun 20.12.2021 tarih 170 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun ilgide kayıtlı genelgesinde; “Konfederasyonumuz ile İstanbul Arel Üniversitesi ve DMV Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında 21/06/2021 tarihinde imzalanan “Eğitim ve İşbirliği Protokolü” ile pandemi döneminde zorlu günler geçiren esnaf ve sanatkarımızın yeni normale hızlıca adapte olması, gelirlerini arttırması ve uluslararası standartlarda işlerini geliştirmesi hedeflenmiş olup, bu kapsamda üç kurumun işbirliği ile; üyelerimize, teşkilatımız yönetici ve personeline “ücretsiz çevrimiçi finansal okuryazarlık eğitimi” planlanmıştır.

Anılan Protokol kapsamında planlanan eğitimlerin 1’incisi 22.08.2021 tarihinde 2’ncisi 26.09.2021 tarihinde, 3’üncüsü 24.10.2021 tarihinde 4’üncüsü 21.11.2021 tarihinde, 5’incisi 19.12.2021 tarihinde “Microsoft Teams Programı” üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.

Bu kapsamda, planlanan 6’inci Grup ücretsiz çevrimiçi finansal okuryazarlık eğitimi programı ise; 23.01.2022 tarihinde Pazar günü 09:30 – 17:30 saatleri arasında yine “Microsoft Teams Programı” üzerinden gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların, 23.01.2022 tarihinde yapılacak olan 6’ncı Grup ücretsiz çevrimiçi finansal okuryazarlık eğitimine katılabilmesi için, bilgisayar, tablet veya cep telefonlarına Microsoft Teams Programını yüklemeleri ve https://dmwdanismanlik.com/duyurular/finansalokuryazarlık-egitimi-basvuru-formu linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kaydını başarı ile tamamlayan katılımcının e-posta adresine/kutusuna eğitime gireceği link e-posta olarak eğitim tarihinden 2 gün önce gönderilecektir. Eğitim sonunda, sadece çevrimiçi eğitime, tam gün katılım sağlayanlara Katılım Belgesi verilecektir. Kayıt olunmasına rağmen eğitime katılım göstermeyen ve eğitime devam etmeyen katılımcılara katılım belgesi verilmeyeceği” belirtilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                            Selahittin ÇETİNDOĞAN
      Genel Sekreter                                                                                    Başkan

DAĞITIM: TÜM ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 03.Ocak.2022 Saat 09:22
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme