Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2021 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2021 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 173 Sayılı Genelge (Kuşadası İlçemizde Yaşanan...) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3751

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 173 Sayılı Genelge (Kuşadası İlçemizde Yaşanan...)
    Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2021 Saat 16:26
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2021/1042                                                                                          06.12.2021
KONU : Kuşadası İlçemizde Yaşanan Yangın Felaketi.

ODALARA (2021/173) SAYILI GENELGE

İlgi : Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’nın 06.12.2021 tarih 2021/264
        sayılı yazısı.

Birliğimize bağlı Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’nın tarafımıza göndermiş olduğu İlgide kayıtlı ekte sureti bulunan yazısında; “27.11.2021 Cumartesi günü Kuşadası İlçemizde bulunan kapalı Kuştur Pazaryerinde meydana gelen yangın sonucunda 17 üyemizin işyerinde büyük hasar meydana gelmiştir. Pandemi süresince işyerlerini açamamış esnafımızın yaşadığı olumsuz etkileri henüz gideremeden tüm ürünlerinin yanmasına sebep olan yangın felaketinin zararlarının bir nebze olsun hafifletilmesi açısından üyelerimize yardım yapılması” istenmektedir.

Birliğimizce üyelerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi için olanaklarımız doğrultusunda yardım yapılmaya çalışılmakta olup, Odalarımızca da imkanları doğrultusunda ilgili üyelerimize maddi yardımda bulunulması, zararlarının bir nebze daha hafifletilmesini sağlayacaktır.

Odanız imkanları doğrultusunda yapılacak yardımların Birliğimizin Halk Bankası Aydın Merkez Şubesi nezdinde bulunan 16000012 no.lu hesabına Kuşadası Yangın Yardımı adı altında 20.12.2021 tarihi mesai bitimine kadar yatırılması önemle rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                                Selahittin ÇETİNDOĞAN
      Genel Sekreter                                                                                     Başkan

DAĞITIM : TÜM ODALARA.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 14.Aralık.2021 Saat 10:03
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme