Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2021 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2021 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 169 Sayılı Genelge (Gıda ve Su Sektöründe........) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3751

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 169 Sayılı Genelge (Gıda ve Su Sektöründe........)
    Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2021 Saat 10:26
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2021/939                                                                                           19.11.2021
KONU : Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin
               Hijyen Eğitimi (uzaktan Eğitim-asenkron)
               Kurs Programı

ODALARA (2021/169) SAYILI GENELGE

İlgi: Konfederasyonumuzun 11.11.2021 tarih ve 154 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun ilgide kayıtlı genelgesinde; “Bilindiği üzere Hijyen Eğitimi Yönetmeliği hükümleri uyarınca ilgili Bakanlık ve Kurumların temsilcilerinin katılımı ile hijyen eğitimi kurs programları hazırlanarak uygulamaya konulmuş ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumlarınca söz konusu eğitimde başarılı olanların belgelendirme işlemleri anılan Genel Müdürlük tarafından yapılmaktadır.

Verilen eğitimlerin yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Gıda ve Su Sektöründe çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi (Uzaktan Eğitim-Asenkron) Kurs Programı hazırlanmıştır.

Uzaktan Eğitim Kurs Programlarına müracaat e-Devlet Sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Bilgilendirici video içeriği Youtube’da Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü sayfasında “e-devlet üzerinden hayat boyu öğrenme kurs müracaatı” bağlığıyla https://www.youtube.com/watch?v=ZbXglbGh831&ab_channel=MEBHBOGM linkinde bulunduğu” belirtilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                            Selahittin ÇETİNDOĞAN
      Genel Sekreter                                                                                    Başkan

Ek: Yetkili Halk Eğitim Merkezleri (2 sayfa)

DAĞITIM: İLGİLİ ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

GENELGE EKİNİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 07.Aralık.2021 Saat 16:24
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme