Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2020 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2020 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 100 Sayılı Genelge (İşletmelerde Beceri Eğitimi) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3751

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 100 Sayılı Genelge (İşletmelerde Beceri Eğitimi)
    Gönderim Zamanı: 20.Mayıs.2020 Saat 10:33
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2020/522                                                                                           18.05.2020
KONU : İşletmelerde Beceri Eğitimi Planlaması
              Yapılabilmesi için Firmalara Ait İşletme Listesi.

ODALARA (2020/100) SAYILI GENELGE

İlgi: Aydın Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 14.05.2020 tarih E-6953017 sayılı
       yazısı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ilgide kayıtlı yazısında; “Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin, 139. 140. 141. 142. ve 143. maddeleri ve 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanununun 18. Maddesi gereğince 2020/2021 Eğitim Öğretim yılında İşletmede mesleki eğitim, staj ve tamamlayıcı eğitim yaptırmakla yükümlü olan 10 (on) ve daha fazla personel çalıştıran işletmelerin listesine ihtiyaç duyulmaktadır.

2020/2021 Eğitim öğretim yılında İşletmelerde Beceri Eğitimi yapacak Mesleki ve Teknik Eğitim okullarında kayıtlı 12. Sınıf öğrenciler ile ilgili çalışmaların Müdürlüğümüzce hazırlanabilmesi için Birliğimize bağlı tüm odalara kayıtlı firmalara ait bilgilerin Müdürlüklerine bildirilmesi” talep edilmektedir.

2020/2021 Eğitim öğretim yılında İşletmelerde Beceri Eğitimi yapacak Mesleki ve Teknik Eğitim okullarında kayıtlı 12. Sınıf öğrenciler ile ilgili planlamanın yapılabilmesi için; Odanıza kayıtlı 10 (on) ve daha fazla personel çalıştıran işletmelerin, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmek üzere; ad soyad; meslek, adres ve iletişim bilgilerini içeren listenin 29 Mayıs 2020 tarihi mesai bitimine kadar zeynepsunmaz0974@gmail.com adresine mail olarak gönderilmesi rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                           Selahittin ÇETİNDOĞAN
      Genel Sekreter                                                                              Başkan

DAĞITIM: İLGİLİ ODALARA.

GENEGELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 28.Mayıs.2020 Saat 11:14
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme