Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2018 Genelgeleri
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2018 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 128 Sayılı Genelge (Sicil Yönetmeliği) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3746

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 128 Sayılı Genelge (Sicil Yönetmeliği)
    Gönderim Zamanı: 19.Aralık.2018 Saat 17:05
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2018/1235                                                                                  18.12.2018
KONU : Sicil Yönetmeliği.

ODALARA (2018/128) SAYILI GENELGE

İlgi : Konfederasyonumuzun 14.12.2018 tarih 3165 no 2018/114 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun İlgide kayıtlı ekte sureti bulunan genelgesinde; “Esnaf ve Sanatkarlar Sicili kayıtlarının tam ve doğru tutulması ile esnaf ve sanatkar sicil müdürlüklerinin çalışma, denetim ve gözetimine ilişkin usul ve esasların belirlendiği Esnaf ve Sanatkarlar Sicili Yönetmeliği, 14 Aralık 2018 tarih ve 30625 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Söz konusu Yönetmeliğin yürürlüğe girmesi ile birlikte, 16.09.2005 tarih 25938 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Esnaf ve Sanatkar Sicili Yönetmeliği yürürlükten kalktığı” belirtilmektedir.

Bilgilerinize rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                      Selahittin ÇETİNDOĞAN
     Genel Sekreter                                                                            Başkan

EKİ : Esnaf ve Sanatkarlar Sicili Yönetmeliği.

DAĞITIM : TÜM ODALARA.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 24.Aralık.2018 Saat 10:04
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme