Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2018 Genelgeleri
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2018 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 63 Sayılı Genelge (11.Ege İlleri Tanıtım Günleri) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3770

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 63 Sayılı Genelge (11.Ege İlleri Tanıtım Günleri)
    Gönderim Zamanı: 19.Haziran.2018 Saat 11:08
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2018/646                                                                                     18.06.2018
KONU : 11.Ege İlleri Tanıtım Günleri.

ODALARA (2018/63) SAYILI GENELGE

İlgi : Aydınlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 01.06.2018 tarihli
        yazısı.

Ankara’da faaliyette bulunan Aydınlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Birliğimize göndermiş olduğu İlgide kayıtlı yazısında; “Ege Bölgesi İllerinin, kültürlerini Türkiye’ye tanıtmak ve bu illerdeki esnaf ve sanatkarımızın kalkınmasına, refah düzeyinin yükseltilmesine ve istihdamın arttırılmasına katkı sağlamak, turistik gelişimini arttırmak amacıyla, her yıl düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Günleri’nin bu yıl 8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacağı belirtilmekte olup, bir Ege İli olarak İlimizin de tanıtım standının oluşturulması talep” edilmektedir.

Birliğimiz Yönetim Kurulu’nda talep değerlendirilerek, İlimizin kültürel ve yöresel ürünleri ile el sanatlarının tanıtımı amacıyla bir stand oluşturulması, oluşturulacak bu stand için yer kirasının Birliğimizce karşılanması, katılımcıların ise yer kirası dışındaki ulaşım, konaklama ve yeme-içme gibi giderlerini kendisinin karşılaması uygun görülmüştür.

Odanıza kayıtlı yöresel ürünler satışı, el sanatları imalatçıları gibi yöresel gıda ürünleri imal satıcılarının söz konusu tanıtım günlerine katılımın sağlanması, katılım yapacak olan üyelerinizin iletişim bilgilerinin en geç 29.06.2018 tarihi mesai bitimine kadar Birliğimize bildirilmesi önemle rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                Selahittin ÇETİNDOĞAN
     Genel Sekreter                                                                      Başkan

NOT: Tanıtım günlerinde sadece tanıtım değil satışta yapılacaktır.

DAĞITIM : TÜM ODALARA.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 05.Temmuz.2018 Saat 14:15
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme