Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2018 Genelgeleri
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2018 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 41 Sayılı Genelge (Meslek Odasına Kayıt) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3756

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 41 Sayılı Genelge (Meslek Odasına Kayıt)
    Gönderim Zamanı: 21.Mayıs.2018 Saat 12:16
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2018/561                                                                                     21.05.2018
KONU : Meslek Odasına Kayıt.

ODALARA (2018/41) SAYILI GENELGE

İlgi : Konfederasyonumuzun 18.05.2018 tarih 1388 no 2018/44 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun İlgide kayıtlı ekte sureti bulunan genelgesinde; “Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği’nin 7. maddesinde geçen yetkili elektrik tesisatçısının (elektrikle ilgili fen adamı) bağlı bulunduğu meslek odasından; yetkili elektrik tesisatçısının iş yerinin bulunduğu yerdeki meslek ve sanatı ile ilgili ihtisas odasının, meslek ve sanatı ile ilgili ihtisas odası bulunmuyor ise kayıtlı bulunduğu karma odasının, karma oda yok ise kayıtlı bulunduğu meslek ve sanatı ile ilgili en yakın odanın anlaşılması gerektiğinin Enerji Bakanlığı’nca tüm Dağıtım Şirketlerine bildirildiği” belirtilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve konunun ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Lütfiye ARICAN                                                            Selahittin ÇETİNDOĞAN
Genel Sekreter Yrd.                                                                       Başkan

EKİ : 2 sayfa TESK Genelgesi.

DAĞITIM : İlgili Odalara.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

GENELGE EKİNİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 25.Mayıs.2018 Saat 16:17
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma