Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2017 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2017 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 117 Sayılı Genelge (Forum AVM’de Kiralık Mağaza) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3746

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 117 Sayılı Genelge (Forum AVM’de Kiralık Mağaza)
    Gönderim Zamanı: 27.Aralık.2017 Saat 15:55
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2017/949                                                                                    27.12.2017
KONU : Forum AVM’de Kiralık Mağaza.

ODALARA (2017/117) SAYILI GENELGE

İlgi : Multi Turkey Yönetim A.Ş’nin 25.12.2017 tarihli yazısı.

Multi Turkey Yönetim A.Ş.’nin Birliğimize göndermiş olduğu İlgide kayıtlı ekte sureti bulunan yazısında; “Orta Mahalle Müze Bulvarı N:1 Efeler/AYDIN adresinde faaliyette bulunan FORUM AYDIN alışveriş merkezinde 15 m2 büyüklüğünde Tobacco Shop ile ilgili Esnaf grubunun kiralayabileceği bir mağazanın bulunduğu,

Kiralamak için başvuracak gıda işi ile iştigal eden esnaf ve sanatkarların 25 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecekleri, başvuru sırasında;

- Esnaf ve Sanatkar Siciline kayıtlı olunduğuna dair belge
- www.kkb.com.tr sitesinden alınacak kredi risk raporu
- Kiralanacak mecurda yapılacak faaliyet ile ilgili detaylı, görselle desteklenmiş sunum (ürün ve hizmetlerin listesi, satış fiyatları, mağaza tasarımı, konsept açıklaması vb.)
- Vergi levhası, Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi” nin ibraz edilmesi istenmektedir.

Bilgi edinilmesi ve ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                      Selahittin ÇETİNDOĞAN
     Genel Sekreter                                                                             Başkan

EKİ : 1 sayfa yazı.

DAĞITIM : İlgili Odalara.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 08.Mart.2018 Saat 12:23
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme