Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2017 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2017 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 98 Sayılı Genelge (Gen.Sek.Eğitim ve Bil.Semineri) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3759

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 98 Sayılı Genelge (Gen.Sek.Eğitim ve Bil.Semineri)
    Gönderim Zamanı: 17.Kasım.2017 Saat 10:36
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2017/869                                                                                     17.11.2017
KONU : Genel Sekreterler Eğitim ve Bilgilendirme Semineri.

ODALARA (2017/98) SAYILI GENELGE

Yaklaşan Genel Kurullar öncesi, genel kurul hazırlıkları hakkında Birliğimize bağlı Odalarımızın Genel Sekreterlerine, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü’nden ve Konfederasyonumuzdan gelecek uzmanlar tarafından, 25.11.2017 Cumartesi günü Saat 13.oo’de Birlik Hizmet Binası üstü Alyans Düğün Salonu Efeler/AYDIN adresinde Eğitim ve Bilgilendirme Semineri yapılacaktır.

Seminere tüm Genel Sekreterlerin katılımı zorunlu olup, seminere katılacak olan genel sekreterlerin yolluk ve harcırahları Odalarının Eğitim Bütçesinden karşılanacaktır.

Bilgilerinize rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                      Selahittin ÇETİNDOĞAN
     Genel Sekreter                                                                           Başkan

DAĞITIM : TÜM ODALARA.

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 11.Aralık.2017 Saat 15:19
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme