Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2024 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2024 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 058 Sayılı Genelge (BESOB OTEL HK) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3783

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 058 Sayılı Genelge (BESOB OTEL HK)
    Gönderim Zamanı: 30.Mayıs.2024 Saat 16:25
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2024/755                                                                                  28.05.2024
KONU : BESOB OTEL HK.

ODALARA (2024/58) SAYILI GENELGE

İlgi : Konfederasyonumuzun 27.05.2024 tarih 49 sayılı genelgesi.

Konfederasyonumuzun ilgide kayıtlı genelgesinde; “Balıkesir ESOB’un Balıkesir/Erdek mevkiinde bulunan Eğitim ve Dinlenme Tesisinin (BESOB OTEL); 2024 sezonunda tatil ve eğitim yapılabilmesi için teşkilatımızın istifadesine sunulmak üzere 01 Haziran 2024 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacağı belirtilmiştir.

Tesisin konaklama fiyatları, 2024 sezonu ile ilgili olarak dönemsel fiyat uygulaması doğrultusunda;
a)     01 Haziran 2024 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında uygulanacak konaklama ücreti kişi başı yarım pansiyon KDV dâhil Hafta içi (Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe) 1.00 0,00 TL. Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) 1.300,00 TL,

b)     15 Haziran 2024 – 19 Haziran 2024 tarihleri arasında, bayram tatili boyunca konaklama tek kişilik ücreti yarım pansiyon KDV dâhil 1.600,00 TL,

c)     01 Temmuz 2024 - 30 Ağustos 2024 tarihleri arasında uygulanacak konaklama ücreti kişi başı yarım pansiyon KDV dâhil Hafta İçi (Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe) 1.300,00 TL. Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) 1.500,00 TL,

d) 6-12 yaş grubu çocuk için yukarda belirtilen tutarların %50 indirimli,
e) 6-12 yaş grubu 2. çocuk için %50 indirimli,
f) 0-6 yaş arası için ise ücretsiz olacağı ifade edilmiştir.
Yukarıda yer alan fiyat uygulamasından yararlanabilecek teşkilat üyelerimizin ise:
1-Konfederasyonumuzun Yönetim-Denetim Kurulu üyeleri ve personelleri,
2-Federasyonlarımızın Yönetim-Denetim Kurulu üyeleri ve personelleri,
3-Birlik Yönetim-Denetim-Disiplin Kurulu üyeleri ve personelleri olduğu belirtilmiştir.

Tesisten yararlanmak isteyenlerin;
1-Kendileri ve beraberinde bulunanların kimliklerini ibraz etmeleri,
2-Önceden rezervasyon yaptırıp kalacakları süreye ait ücret tutarının %50’sini Balıkesir Halkbank Merkez Şubesi nezdindeki 0241-1600198 no.lu hesaba yatırmaları,

3-Rezervasyon talep tarihinden itibaren 7 gün içerisinde konaklama bedelinin %50’sinin ilgili bankaya yatırılmaması halinde rezervasyonlarının iptal edileceğinin bilinmesi,
4-%50 konaklama bedelinin tesisimizde konaklama yapacak kişinin adına düzenlenmiş olması,

5-Yatırılan ücret dekontunun, Erdek Eğitim ve Dinlenme Tesisimizin aşağıda belirtilen e-mail veya whatsapp numarasına mutlaka gönderilmesi gerektiği,

6-Ayrıca tesisin, Birlik tarafından ayda en az iki defa denetlendiğinden misafirlerin tesis çalışanlarını zor durumda bırakmamaları için ücretlerini noksansız ve zamanında yatırmalarının zorunlu olduğu” ifade edilmektedir.

Bilgilerinize rica olunur.

Banu TAŞCI                                                                         Muhammet Ali KÜNKCÜ
Genel Sekreter                                                                                           Başkan

Whatsapp : 05342331202
e-mail : besobotel@gmail.com

DAĞITIM: TÜM ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 05.Haziran.2024 Saat 11:11
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma