Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2023 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2023 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 031 Sayılı Genelge (TOKİ 4-5-6 Nisan 2023 Arsa...) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3808

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 031 Sayılı Genelge (TOKİ 4-5-6 Nisan 2023 Arsa...)
    Gönderim Zamanı: 23.Mart.2023 Saat 09:41
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2023/417                                                                                    22.03.2023
KONU : TOKİ 4-5-6 Nisan 2023 Arsa
               Müzayedesi Bilgilendirme

ODALARA (2023/31) SAYILI GENELGE

İlgi: Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ’nin 17.03.2023 tarih 3060 sayılı yazısı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ’nin ilgide kayıtlı yazısında; “Emlak Yönetimi Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., T.C: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı TOKİ’nin bünyesindeki konut, işyeri ve arsaların satılabilmesi amacıyla açık artırma ile satış organizasyonunu gerçekleştiren TOKİ iştiraki bir kurumdur.

4-5-6 Nisan 2023 tarihinde yapılacak olan 50 ilde 575 muhtelif arsa satışı müzayedesi kapsamında Aydın İli Didim İlçesinde 1 adet, Germencik ilçesinde 2 adet, Söke ilçesinde 4 adet arsa satışa sunulacaktır.

Satış, şart ve zamanı Türkiye genelinde yayın yapan 4 adet gazetede ilan edilmiş ise de konum ve nitelikleri gereği Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği üyelerince satışın bilinmesinde fayda olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle üyelerinize satışı sms ve mail yoluyla bilgilendirilmesi” talep edilmektedir.

Didim, Germencik ve Söke ilçelerinde satışa sunulan arsaların zamanını bildiren sms metni aşağıda belirtilmiş, şartları da genelgemiz ekinde gönderilmiş ve ilgili üyelerinize duyurulması rica olunur.

Banu TAŞCI                                                                       Muhammet Ali KÜNKCÜ
Genel Sekreter                                                                                           Başkan

Sms Metni: TOKİ Aydın Didim’de 1 adet, Germencik’de 2 adet, Söke’de 4 adet arsayı satışa sunuyor. 4-5-6 Nisan 2023 saat 10:30’da teklif alımına sunulacaktır. Açık artırmaya salonlardan ya da internet üzerinden katılınabilecektir. Bilgi için: www.emlakmuzayede.com.tr / 0 212 608 15 00

Ekler:
1- Satış şartnamesi (7 sayfa)
2- Aydın ilinde satışa sunulan arsaların lot bilgileri.

DAĞITIM: İLGİLİ ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

GENELGE EKİNİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

GENELGE EKİNİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 27.Mart.2023 Saat 16:59
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma