Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2023 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2023 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 2023/08 Sayılı Vakıf Genelgesi (Yardım Kampanyası) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3794

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 2023/08 Sayılı Vakıf Genelgesi (Yardım Kampanyası)
    Gönderim Zamanı: 06.Şubat.2023 Saat 17:52
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

AYDIN
ESNAF ve SANATKÂRLAR
DAYANIŞMA, EĞİTİM ve KÜLTÜR VAKFI
(AYESDEK VAKFI)

Sayı   : 2023/08                                                                                                          06/02/2023
Konu : Yardım Kampanyası

ODALARA (2023/01) SAYILI GENELGE

Ülkemizi derinden üzüntüye sevk eden ve yaralayan 7.4 şiddetindeki merkez üssü Kahramanmaraş ve çevre 10 ilimizde yaşanan ve pek çok can ve mal kaybına neden olan depremin yaralarını sarmak, depremde zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Vakfımız Ana Sözleşmenin 3.maddesine istinaden “Doğal afetlere uğrayan vatandaşlarımıza esnaf ve sanatkar olmasına bakılmaksızın maddi ve manevi yardımda bulunabilmektedir.” Bu itibarla vakfımız öncülüğünde; birliğimiz, odalarımız ve üyelerimiz olarak yardım kampanyası başlatmış bulunmaktayız.

Kahramanmaraş ve çevre 10 ilimizde yaşayan depremzede vatandaşlarımızın ihtiyacı olan her türlü kuru gıda, battaniye, kışlık giysi, çorap, katalitik tüplü soba, şapka, bere, temizlik malzemesi ve diğer ihtiyaç malzemelerinin temini için odanızca ve üyelerinizce yapılacak yardım miktarının aşağıda belirtilen vakfımız hesabına “Deprem Yardım Bedeli” açıklaması ile 10.02.2023 tarih Cuma günü mesai bitimine kadar yatırılmasını önemle rica ederiz.

Şahin KOLDAŞ                                      Muhammet Ali KÜNKCÜ
Vakıf Sekreteri                                                         Başkan

BANKA HESAP BİLGİLERİ:

HESAP ADI : Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Dayanışma Eğitim ve Kültür Vakfı
BANKA ADI: Aydın Halk Bankası Merkez Şubesi (Şube Kodu:533)
HESAP NO : 83000001
IBAN NO     : TR89 0001 2009 5330 0083 0000 01

(NOT: Odalarımızın asgari en az 2.000.TL (İkibinTL) yardımda bulunmaları beklenmektedir.)

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 27.Şubat.2023 Saat 15:49
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma