Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2023 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2023 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 036 Sayılı Genelge (Su Sayacı Şartnamesi) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3853

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 036 Sayılı Genelge (Su Sayacı Şartnamesi)
    Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2023 Saat 12:22
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2023/487                                                                                    04.04.2023
KONU : Su Sayacı Şartnamesi

ODALARA (2023/36) SAYILI GENELGE

İlgi: Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresinin (ASKİ) 03.04.2023 tarih 65987 sayılı
        yazısı.

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesinin ilgide kayıtlı yazısında; “İlimiz genelinde ilk kez su açtıracak olan abonelerin, sayaç okumalarının uzaktan yapılabilmesi için 16/03/2023 tarih ve 2023/71 no.lu Yönetim Kurulu Kararına istinaden uzaktan okumaya elverişli sayaç yerine “Direk Uzaktan Okumalı Sayaç Sistemine” 01.06.2023 tarihinde geçileceği ve bu uygulamanın il genelindeki odalarımıza duyurulması” istenilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve üyelerinize duyurulması rica olunur.

Banu TAŞCI                                                                       Muhammet Ali KÜNKCÜ      
Genel Sekreter                                                                                         Başkan

DAĞITIM: TÜM ODALARA

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLATIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 25.Nisan.2023 Saat 15:08
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme