Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
2020 Genelgeleri (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 AYESOB Forum | AYESOB Odalar | AYESOB Genelgeler | 2020 Genelgeleri
Mesaj icon Konu: 234 Sayılı Genelge (Kan Bağışı Kampanyası Hk) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Gökhan ATMAZ
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 3783

Alıntı Gökhan ATMAZ Cevaplabullet Konu: 234 Sayılı Genelge (Kan Bağışı Kampanyası Hk)
    Gönderim Zamanı: 21.Ekim.2020 Saat 17:08
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

SAYI   : 2020/1044                                                                                  21.10.2020
KONU : Kan Bağışı Kampanyası Hk.

ODALARA (2020/234) SAYILI GENELGE

İlgi: Astim Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün 19.10.2020 tarih ve 2020/319
       sayılı yazısı.

Astim Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün ilgide kayıtlı yazınızda; “Türkiye Kızılay Ege Bölge Kan Merkezi olarak 94 hastanenin tüm kan ihtiyaçlarının karşılamak üzere faaliyette bulunulduğu ancak COVID-19 salgını nedeniyle kan stoklarının kritik seviyelere düştüğünü ve hastanelerde tedavi gören talasemi, lösemi, kanser, diyaliz gibi hastaların ihtiyaçlarının karşılanamadığını belirtildiği;

Bu kapsamda T.C. Aydın Valiliği önderliğinde “SENSİZ OLMAZ AYDIN” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında Aydın ilindeki tüm firmalara planlama yapılarak uygun olan firmalarımızda kan bağışı kampanyası yapılacağı ve ASTİM Organize Sanayi Bölgesi firmalarının da bu hususta bilgilendirilmesi talep edildiği;

Proje kapsamında Aydın Kan Bağışı Merkezi yetkilileri ASTİM Bölge firmalarına ziyaret gerçekleştireceklerdir. Merkez yetkililerine görüşmelerde yardımcı olunması ve ilgili kan bağışı kampanyasına azami katılım sağlanması” talep edilmektedir.

Bilgi edinilmesi ve üyelerinize duyurulması rica olunur.

Mustafa ÇAĞLAYAN                                                    Selahittin ÇETİNDOĞAN
      Genel Sekreter                                                                       Başkan

DAĞITIM: EFELER MERKEZDE BULUNAN ODALAR

GENELGEYİ YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN.

Düzenleyen Gökhan ATMAZ - 23.Ekim.2020 Saat 15:42
Gökhan ATMAZ   - ATİGRUP © AYESOB
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme